Trainingstijden en indeling trainingsveld

Dinsdag 27-09-2022:

Team Tijd Trainer(s) Info
EFC JO13-1 18.15 - 19.30 Tim Meijer, Sem Wintermans
  • Algemene reden afgelasting nat dus naar kunstgras vlgns schema
EFC JO15-1JM 18.15 - 19.30 Rob van den Putte, Martien v.d. Bogaert
  • Algemene reden afgelasting nat dus naar kunstgras vlgns schema
EFC JO17-1 18.15 - 19.30 Gijs Kuijken, Joep de Haas
  • Algemene reden afgelasting nat dus naar kunstgras vlgns schema
EFC 1 (zon) 19.30 - 21.15 Edwin Slagboom, Joost Verberne, Carlo Meijer
  • KK 2
  • -
EFC 2 (zon) 19.30 - 21.15 Jos Beerens
  • KK 1
  • -
EFC 3 (zon) 19.30 - 21.15 John Verwimp
  • KK 1B
  • -
EFC 4 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 5 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 6 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 7 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 8 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 9 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 10 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC JO15-3JM 19.30 - 21.15 Robin van Houdt
  • Algemene reden afgelasting nat dus naar kunstgras vlgns schema
EFC VR1 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • KK 7
  • -

Woensdag 28-09-2022:

Team Tijd Trainer(s) Info
EFC JO7-1 18.15 - 19.15
  • 4
  • KK 4
  • 4AB
EFC JO7-2 18.15 - 19.15
  • 4
  • KK 4
  • 4AB
EFC JO7-3 18.15 - 19.15 Frank de Lau
  • 3A half
  • KK 4
  • 3AB
EFC JO8-1 18.15 - 19.15
  • 7A kwart
  • KK 4
  • Bij afgelasting 2A 18:00 - 19:00
EFC JO8-2 18.15 - 19.15
  • 7B kwart
  • KK 4
  • Bij afgelasting 2B 18:00 - 19:00
EFC JO9-1 18.15 - 19.15
  • 7C kwart
  • KK 4
  • Bij afgelasting 2E 18:00 - 19:00
EFC JO9-2 18.15 - 19.15
  • 7D kwart
  • KK 4
  • Bij afgelasting 2F 18:00 - 19:00
EFC JO9-3JM 18.15 - 19.15
  • 7E
  • KK 5
  • -
EFC JO9-4 18.15 - 19.15
  • 7F
  • KK 5
  • -
EFC JO13-2JM 18.15 - 19.15 Wim Maas, Abdullah Najm Gharbi, Gert-Jan van Maanen
  • 4D kwart
  • KK 8
  • Bij afgelasting 2E 20:00-21:00
EFC JO10-1 18.15 - 19.30
  • 3A kwart
  • KK 6
  • Bij afgelasting 2A 19:00 - 20:00
EFC JO10-2 18.15 - 19.30
  • 3B kwart
  • KK 6
  • Bij afgelasting 2B 19:00 - 20:00
EFC JO10-3JM 18.15 - 19.30
  • 3C kwart
  • KK 6
  • Bij afgelasting 2C 19:00-20:00
EFC JO11-1JM 18.15 - 19.30
  • 3D kwart
  • KK 8
  • Bij afgelasting 2D 19:00-20:00
EFC JO11-2JM 18.15 - 19.30
  • 3E
  • KK 8
  • Bij afgelasting 2E 19:00-20:00
EFC JO12-1 18.15 - 19.30
  • 4C kwart
  • KK 9
  • -
EFC JO12-3 18.15 - 19.30
  • 3F
  • KK 8
  • Bij afgelasting 2C 20:00-21:00
EFC JO13-3JM 18.15 - 19.30
  • 4
  • KK 9
  • 4EF
EFC JO13-3JM 18.15 - 19.30 Jan Scheepers
  • 4
  • KK 9
  • 4EF
EFC JO15-2JM 18.15 - 19.30
  • 4
  • KK 4
  • 4CD
EFC JO17-2 19.30 - 21.15 Erwin van Beek, Martien v.d. Bogaert, Frans Coppens
  • 4
  • KK 10
  • 4AB
    Bij afgelasting 2A 21:00-22:00
EFC JO17-3 19.30 - 21.15 Fran├žois Somers
  • 4
  • KK 5
  • 4EF
EFC JO17-4 19.30 - 21.15 Henri Beerens, Tom de Vocht, Aryen Oranje
  • 3
  • KK 6
  • 3AB
EFC JO19-2 19.30 - 21.15 Henri Verstappen, Jethro Mollen
  • 3
  • KK 9
  • 3CD
EFC JO19-3 19.30 - 21.15 Roy Verhoeven
  • 3
  • KK 9
  • 3EF

Donderdag 29-09-2022:

Team Tijd Trainer(s) Info
EFC JO12-2JM 18.15 - 19.30
  • 4B kwart
  • KK 4
  • -
EFC JO13-1 18.15 - 19.30 Tim Meijer, Sem Wintermans
  • 4
  • KK 5
  • 4CD
EFC JO15-1JM 18.15 - 19.30 Rob van den Putte, Martien v.d. Bogaert
  • 4
  • KK 6
  • 4EF
EFC JO15-3JM 18.15 - 19.30 Robin van Houdt
  • 3
  • KK 9
  • 3CD
EFC JO17-1 18.15 - 19.30 Joep de Haas, Gijs Kuijken
  • 3
  • KK 4
  • 3EF
EFC 1 (zon) 19.30 - 21.15 Edwin Slagboom, Joost Verberne, Carlo Meijer
  • KK 2
  • -
EFC 2 (zon) 19.30 - 21.15 Jos Beerens
  • KK 1
  • -
EFC 3 (zon) 19.30 - 21.15 John Verwimp
  • KK 1B
  • -
EFC 4 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 5 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 6 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 7 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 8 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 9 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 10 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC JO19-1 19.30 - 21.15 Sem Geenen, Bart Derks, Joris de Mol
  • 4E
  • KK 5
  • 4EF
EFC VR1 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • KK 7
  • -

Maandag 03-10-2022:

Team Tijd Trainer(s) Info
EFC JO8-1 18.15 - 19.15
  • 7A kwart
  • KK 4
  • Bij afgelasting 2A 18:00 - 19:00
EFC JO8-2 18.15 - 19.15
  • 7B kwart
  • KK 4
  • Bij afgelasting 2B 18:00 - 19:00
EFC JO9-1 18.15 - 19.15
  • 7C kwart
  • KK 4
  • Bij afgelasting 2E 18:00 - 19:00
EFC JO9-2 18.15 - 19.15
  • 7D kwart
  • KK 4
  • Bij afgelasting 2F 18:00 - 19:00
EFC JO9-3JM 18.15 - 19.15
  • 7E
  • KK 5
  • -
EFC JO9-4 18.15 - 19.15
  • 7F
  • KK 5
  • -
EFC JO10-1 18.15 - 19.30
  • 3A kwart
  • KK 6
  • Bij afgelasting 2A 19:00 - 20:00
EFC JO10-2 18.15 - 19.30
  • 3B kwart
  • KK 6
  • Bij afgelasting 2B 19:00 - 20:00
EFC JO10-3JM 18.15 - 19.30 Sam Snijders
  • 3C kwart
  • KK 6
  • Bij afgelasting 2C 19:00-20:00
EFC JO11-1JM 18.15 - 19.30
  • 3D kwart
  • KK 8
  • Bij afgelasting 2D 19:00-20:00
EFC JO11-2JM 18.15 - 19.30
  • 3E
  • KK 8
  • Bij afgelasting 2E 19:00-20:00
EFC JO12-1 18.15 - 19.30
  • 4A kwart
  • KK 9
  • Bij afgelasting 2A 20:00-21:00
EFC JO12-2JM 18.15 - 19.30
  • 4B kwart
  • KK 9
  • Bij afgelasting 2B 20:00-21:00
EFC JO12-3 18.15 - 19.30
  • 3F
  • KK 8
  • Bij afgelasting 2C 20:00-21:00
EFC JO13-2JM 18.15 - 19.30 Wim Maas, Abdullah Najm Gharbi, Gert-Jan van Maanen
  • 4
  • KK 9
  • 4CD
    Bij afgelasting 2E 20:00-21:00
EFC JO13-3JM 18.15 - 19.30
  • 4
  • KK 9
  • 4EF
EFC JO13-3JM 18.15 - 19.30 Jan Scheepers
  • 4
  • KK 9
  • 4EF
EFC JO15-2JM 19.30 - 21.00 Abdifatah Eenow Dahir
  • 4
  • KK 10
  • 4CD
EFC JO17-2 19.30 - 21.15 Erwin van Beek, Martien v.d. Bogaert, Frans Coppens
  • 4
  • KK 10
  • 4AB
    Bij afgelasting 2A 21:00-22:00
EFC JO17-3 19.30 - 21.15 Fran├žois Somers
  • 4
  • KK 4
  • 4EF
EFC JO17-4 19.30 - 21.15 Henri Beerens, Tom de Vocht, Aryen Oranje
  • 7
  • KK 5
  • -
EFC JO19-1 19.30 - 21.15 Sem Geenen, Bart Derks, Joris de Mol
  • 3A half
  • KK 6
  • 3AB
EFC JO19-2 19.30 - 21.15 Henri Verstappen, Jethro Mollen
  • 3
  • KK 8
  • 3CD
EFC JO19-3 19.30 - 21.15 Roy Verhoeven
  • 3
  • KK 9
  • 3EF
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!