Trainingstijden en indeling trainingsveld

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
EFC JO13-1JM 18.15 - 19.30
  • 4A half
  • KK 4
  • 4AB
EFC JO14-1JM 18.15 - 19.30
  • 4E
  • KK 6
  • 4EF
EFC JO15-1 18.15 - 19.30 Joep de Haas, Teun Neutkens
  • 3A half
  • KK 8
  • 3AB
EFC JO15-2 18.15 - 19.30 Tom de Vocht, Henri Beerens, Aryen Oranje, Hussein Ali Qasim, Amar Rashu Khasim
  • 3E
  • KK 5
  • 3EF
    Bij afgelasting 2CD 19:00-20:00
EFC JO17-1 18.30 - 20.15 Gijs Kuijken, Willem de Haas, Erik Hoppenbrouwers
  • 4A half
  • KK 4
  • 4AB
EFC 1 (zon) 19.30 - 21.15 Edwin Slagboom, Joost Verberne, Carlo Meijer
  • KK 2
  • -
EFC 2 (zon) 19.30 - 21.15 Jos Beerens
  • KK 1
  • -
EFC 3 (zon) 19.30 - 21.15 John Verwimp
  • KK 1B
  • -
EFC 4 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 5 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 6 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 7 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 8 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 9 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 10 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC JO19-1 19.30 - 21.15 Sem Geenen, Bart Derks, Joris de Mol
  • 4E
  • KK 6
  • 4EF
EFC VR1 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • KK 7
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
EFC JO8-1 18.15 - 19.15 Koen van Glabbeek, Frank de Lau
  • 7A kwart
  • KK 4
  • Bij afgelasting 2A 18:00 - 19:00
EFC JO8-2 18.15 - 19.15 Erik Smets, Jeroen Hakkens
  • 7B kwart
  • KK 4
  • Bij afgelasting 2B 18:00 - 19:00
EFC JO8-3 18.15 - 19.15 Ken Lepelaars
  • 7C kwart
  • KK 4
  • Bij afgelasting 2C 18:00 - 19:00
EFC JO8-4JM 18.15 - 19.15 Richard Mathijssen
  • 7D kwart
  • KK 4
  • Bij afgelasting 2D 18:00 - 19:00
EFC JO9-1 18.15 - 19.15 Mark van Gompel, Tim Wouters, Sam Snijders, Tijn Claassen
  • 7E
  • KK 5
  • Bij afgelasting 2E 18:00 - 19:00
EFC JO9-2 18.15 - 19.15 Sam Snijders, Tijn Claassen, Tim Wouters, Mark van Gompel
  • 7F
  • KK 5
  • Bij afgelasting 2F 18:00 - 19:00
EFC JO10-1 18.15 - 19.30 John Verwimp, Ruud Wouters, Sep Schoormans, David de Vries
  • 3A kwart
  • KK 6
  • Bij afgelasting 2A 19:00 - 20:00
EFC JO10-2JM 18.15 - 19.30 Frank van Hulst
  • 3B kwart
  • KK 6
  • Bij afgelasting 2B 19:00 - 20:00
EFC JO10-3JM 18.15 - 19.30 Hans Cremers
  • 3C kwart
  • KK 6
  • Bij afgelasting 2C 19:00-20:00
EFC JO11-1 18.15 - 19.30 Gijs Lavrijsen, Wouter van der Heijden, Rob van den Putte
  • 3D kwart
  • KK 8
  • Bij afgelasting 2D 19:00-20:00
EFC JO11-2JM 18.15 - 19.30 Annemiek Bles, Maarten Kinders, Jeroen Hakkens
  • 3E
  • KK 8
  • Bij afgelasting 2E 19:00-20:00
EFC JO11-3G 18.15 - 19.30
  • 3F
  • KK 8
  • -
EFC JO11-3JM 18.15 - 19.30 Ankie van Elderen, Bas Smetsers
  • 3F
  • KK 8
  • Bij afgelasting 2F 19:00-20:00
EFC JO12-1JM 18.15 - 19.30 Floris van Unen, Joris van den Boomen
  • 4A kwart
  • KK 9
  • Bij afgelasting 2A 20:00-21:00
EFC JO12-2JM 18.15 - 19.30 Jolanda Maas, Wim Maas, Abdullah Najm Gharbi
  • 4B kwart
  • KK 9
  • Bij afgelasting 2B 20:00-21:00
EFC JO12-3 18.15 - 19.30 Gert-Jan van Maanen, Dennis Willard
  • 4C kwart
  • KK 9
  • Bij afgelasting 2C 20:00-21:00
EFC JO12-4JM 18.15 - 19.30 Susanne Hakkens, Henzel Kandiljau
  • 4D kwart
  • KK 9
  • Bij afgelasting 2D 20:00-21:00
EFC JO13-2 18.15 - 19.30 Olivier Gasseling, Dirk Hakkens
  • KK 6
  • Vrij veld AB
    Bij afgelasting 2E 20:00-21:00
EFC JO15-2 18.15 - 19.30 Tom de Vocht, Henri Beerens, Aryen Oranje, Hussein Ali Qasim, Amar Rashu Khasim
  • KK 10
  • Vrij veld EF
EFC JO15-3JM 18.15 - 19.30
  • 4E
  • KK 10
  • 4EF
EFC JO17-2 19.30 - 21.15 Henri Verstappen
  • 4A half
  • KK 4
  • 4AB
    Bij afgelasting 2A 21:00-22:00
EFC JO17-3 19.30 - 21.15 Roy Verhoeven
  • 4E
  • KK 9
  • 4EF
EFC JO17-4G 19.30 - 21.15
  • 7
  • KK 9
  • -
EFC JO17-4JM 19.30 - 21.15 Stefan de Beukelaar
  • 7A half
  • KK 4
  • 7AB
EFC JO19-1 19.30 - 21.15 Sem Geenen, Bart Derks, Joris de Mol
  • 3A half
  • KK 8
  • 3AB
EFC JO19-2 19.30 - 21.15 Fran├žois Somers
  • 3E
  • KK 9
  • 3EF

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
EFC JO13-1JM 18.15 - 19.30
  • 4A half
  • KK 4
  • 4AB
EFC JO14-1JM 18.15 - 19.30
  • 4E
  • KK 6
  • 4EF
EFC JO15-1 18.15 - 19.30 Joep de Haas, Teun Neutkens
  • 3A half
  • KK 8
  • 3AB
EFC A020 18.30 - 19.30
  • 7A kwart
  • KK 3
  • -
EFC 1 (zon) 19.30 - 21.15 Edwin Slagboom, Joost Verberne, Carlo Meijer
  • KK 2
  • -
EFC 2 (zon) 19.30 - 21.15 Jos Beerens
  • KK 1
  • -
EFC 3 (zon) 19.30 - 21.15 John Verwimp
  • KK 1B
  • -
EFC 4 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 5 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 6 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 7 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 8 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 9 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC 10 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • -
EFC VR1 (zon) 19.30 - 21.15
  • 7
  • KK 7
  • -
EFC JO17-1 19.45 - 21.15 Gijs Kuijken, Willem de Haas, Erik Hoppenbrouwers
  • 4A half
  • KK 4
  • 4AB

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
EFC JO7-1 18.15 - 19.15
  • 3B kwart
  • KK 4
  • -
EFC JO7-2 18.15 - 19.15
  • 3A half
  • KK 4
  • 3AB
EFC JO8-1 18.15 - 19.15 Koen van Glabbeek, Frank de Lau
  • 7A kwart
  • KK 4
  • Bij afgelasting 2A 18:00 - 19:00
EFC JO8-2 18.15 - 19.15 Erik Smets, Jeroen Hakkens
  • 7B kwart
  • KK 4
  • Bij afgelasting 2B 18:00 - 19:00
EFC JO8-3 18.15 - 19.15 Ken Lepelaars
  • 7C kwart
  • KK 4
  • Bij afgelasting 2C 18:00 - 19:00
EFC JO8-4JM 18.15 - 19.15 Richard Mathijssen
  • 7D kwart
  • KK 4
  • Bij afgelasting 2D 18:00 - 19:00
EFC JO9-1 18.15 - 19.15 Mark van Gompel, Tim Wouters, Ravi Derks
  • 7E
  • KK 5
  • Bij afgelasting 2E 18:00 - 19:00
EFC JO9-2 18.15 - 19.15 Ravi Derks, Mark van Gompel, Tim Wouters
  • 7F
  • KK 5
  • Bij afgelasting 2F 18:00 - 19:00
EFC JO13-2 18.15 - 19.15 Olivier Gasseling, Dirk Hakkens
  • KK 6
  • Vrij veld CD
    Bij afgelasting 2E 20:00-21:00
EFC JO10-1 18.15 - 19.30 John Verwimp, Ruud Wouters, Sep Schoormans, David de Vries
  • KK 6
  • Vrije Veld A
    Bij afgelasting 2A 19:00 - 20:00
EFC JO10-2JM 18.15 - 19.30 Frank van Hulst
  • KK 6
  • Vrije veld B
    Bij afgelasting 2B 19:00 - 20:00
EFC JO10-3JM 18.15 - 19.30 Hans Cremers
  • 3C kwart
  • KK 6
  • Bij afgelasting 2C 19:00-20:00
EFC JO11-1 18.15 - 19.30 Gijs Lavrijsen, Wouter van der Heijden, Rob van den Putte
  • 3D kwart
  • KK 8
  • Bij afgelasting 2D 19:00-20:00
EFC JO11-2JM 18.15 - 19.30 Annemiek Bles, Maarten Kinders, Jeroen Hakkens
  • 3E
  • KK 8
  • Bij afgelasting 2E 19:00-20:00
EFC JO11-3G 18.15 - 19.30
  • 3F
  • KK 8
  • -
EFC JO11-3JM 18.15 - 19.30 Ankie van Elderen, Bas Smetsers
  • 3F
  • KK 8
  • Bij afgelasting 2F 19:00-20:00
EFC JO12-1JM 18.15 - 19.30 Floris van Unen, Joris van den Boomen
  • 4A kwart
  • KK 9
  • Bij afgelasting 2A 20:00-21:00
EFC JO12-2JM 18.15 - 19.30 Jolanda Maas, Wim Maas, Abdullah Najm Gharbi
  • 4B kwart
  • KK 9
  • Bij afgelasting 2B 20:00-21:00
EFC JO12-3 18.15 - 19.30 Gert-Jan van Maanen, Dennis Willard
  • 4C kwart
  • K.K.9
  • Bij afgelasting 2C 20:00-21:00
EFC JO12-4JM 18.15 - 19.30 Susanne Hakkens, Henzel Kandiljau
  • 4D kwart
  • KK 9
  • Bij afgelasting 2D 20:00-21:00
EFC JO15-3JM 18.15 - 19.30
  • 4E
  • KK 6
  • 4EF
EFC JO17-2 19.30 - 21.15 Henri Verstappen
  • 4A half
  • KK 4
  • 4AB
    Bij afgelasting 2A 21:00-22:00
EFC JO17-3 19.30 - 21.15 Roy Verhoeven
  • 2
  • KK 9
  • -
EFC JO17-4G 19.30 - 21.15
  • 2
  • KK 9
  • -
EFC JO17-4JM 19.30 - 21.15
  • 7A half
  • KK 4
  • 7AB
EFC JO19-2 19.30 - 21.15 Fran├žois Somers
  • 3A half
  • KK 8
  • 3AB
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!