Interne periodetitel - EFC

Interne periodetitel

Klassement eerste periode
Team gespeeld punten voor tegen doelsaldo
EFC 1 4 5 8 8 -0
EFC 2 3 1 4 10 -6
EFC 3 4 1 3 17 -14
EFC 4 4 9 13 9 +4
EFC 5 4 7 12 9 +3
EFC 6 4 12 16 2 +14
EFC 7 4 4 6 9 -3
EFC 8  3 4 8 8 -0
EFC 9 3 3 7 9 -2
EFC 10 4 6 13 17 -4
EFC 11 4 2 8 14 -6
EFC Dames 1 4 0 2 27 -25
EFC Dames 2 2 0 2 6 -4
           



Klassement tweede periode
Team gespeeld punten voor tegen doelsaldo
EFC 1          
EFC 2          
EFC 3          
EFC 4          
EFC 5          
EFC 6          
EFC 7          
EFC 8           
EFC 9          
EFC 10          
EFC 11          
EFC Dames  1          
EFC  Dames 2          
           



Klassement derde periode
Team gespeeld punten voor tegen doelsaldo
EFC 1          
EFC 2          
EFC 3          
EFC 4          
EFC 5          
EFC 6          
EFC 7          
EFC 8           
EFC 9          
EFC 10          
EFC 11          
EFC Dames  1          
EFC  Dames 2          
           



Regelement periodekampioenschappen v.v. EFC

1. Aan de periodekampioenschappen doen mee alle senioren-elftallen die in de KNVB competitie spelen en van de junioren de A-teams.

2. Er zijn 3 perioden,nl. wedstrijdno. 1 t/m 7; 9 t/m 15 en 16 t/m 22 (KNVB nummering) De elftallen die 14 ploegen in hun competitie hebben daar tellen de laatste 4 wedstrijden niet mee.

3. Indien in totaal 21 wedstrijden of minder worden gespeeld, dit kan gebeuren als in een klasse tijdens de competitie elftal(len) worden teruggetrokken,dan wordt geacht de wedstrijd(en)tegen de teruggetrokken tegenstander met 3-0 gewonnen te zijn.

Indien in totaal 20 wedstrijden of minder worden gespeeld, omdat de poule-samenstelling bij aanvang van de competitie minder dan 12 elftallen is, geldt de uitslag van de laatste thuiswedstrijd voorafgaande aan de speeldag waarin men vrij is als uitslag voor de speeldag die men vrij is. Dit kan ook wedstrijd no. 8 zijn welke buiten de ronden van het periodekampioenschap valt.

Wordt een wedstrijd niet gespeeld en ook niet meer ingehaald door toedoen van het betreffende elftal van EFC , dan wordt geacht deze wedstrijd te zijn verloren met een uitslag van 0-3.Ligt het aan de tegenstander wordt de wedstrijd gewonnen met 3-0.

4. Na iedere periode wordt de stand opgemaakt over die periode. Het elftal dat in de periode de meeste punten heeft behaald, mag zich periodekampioen noemen.
Eindigen in een periode elftallen gelijk, dan is het doelsaldo van de betreffende periode van doorslaggevende betekenis. Is dit ook gelijk dan is het elftal periodekampioen dat de meeste doelpunten in die periode heeft gescoord. Is ook dit gelijk , wordt de prijs gedeeld.

5. Elftallen die reeds een voorgaande (gedeelde) periodetitel hebben verworven , kunnen geen volgend periodekampioenschap verkrijgen en dus niet meedingen naar de prijs in dat jaar. Zij worden wel in de periodestand opgenomen. Een elftal kan niet afzien van een gedeelde periode om vervolgens mee te doen voor een andere periode.

6. Elftallen die zich ernstig misdragen of zich niet houden aan de administratieve richtlijnen, kunnen worden uitgesloten voor verdere deelname.

7. Over geschilpunten beslist het gezamenlijk leidersoverleg.

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!