Programma EFC

Datum Tijd Thuis Uit Info
30 nov 19:45 EFC JO19-3 Wilhelmina Boys JO19-3
2 dec 19:30 Waalre VR18+1 EFC VR18+1
2 dec 20:00 EFC VR18+1 De Raven VR18+1
2 dec 20:30 GJS VR18+1 EFC VR18+1
2 dec 21:00 EFC VR18+1 Riethoven VR18+1
3 dec 8:45 Marvilde JO11-3 EFC JO11-2JM
3 dec 9:00 EFC JO10-2 MMC Weert JO10-2
3 dec 9:00 EFC JO10-3JM Bergeijk MO10-1
3 dec 9:00 Wilhelmina Boys JO9-1 EFC JO9-1
3 dec 9:00 EFC JO9-2 Bladella JO9-2
3 dec 9:00 EFC JO9-3JM De Raven JO9-1
3 dec 9:00 Waalre JO9-1 EFC JO9-4
3 dec 9:00 EFC JO8-1 Hoogeloon JO8-1
3 dec 9:00 RPC JO8-1 EFC JO8-2
3 dec 10:30 EFC JO12-2JM De Raven JO12-1
3 dec 10:30 EFC JO11-1JM RKVVO JO11-3
3 dec 11:00 EFC JO17-2 Hilvaria JO17-2
3 dec 11:00 UNA JO12-4 EFC JO12-3
3 dec 11:00 UNA JO10-1 EFC JO10-1
3 dec 11:30 RKVVO JO12-1JM EFC JO12-1
3 dec 11:45 Acht JO15-3 EFC JO15-2JM
3 dec 12:00 EFC JO15-3JM UNA JO15-3
3 dec 12:00 Bergeijk JO13-1 EFC JO13-1
3 dec 13:00 EFC JO13-2JM Acht JO13-2
3 dec 13:00 RKVVO JO13-3 EFC JO13-3JM
3 dec 13:30 Riethoven JO17-1 EFC JO17-3
3 dec 13:30 EFC JO15-1JM DBS JO15-2
3 dec 14:00 Reusel Sport/CoTrans JO17-1 EFC JO17-1
3 dec 14:30 EFC JO17-4 Audacia JO17-1
3 dec 15:00 Acht JO19-1 EFC JO19-1
4 dec 10:00 DVS 3 (zon) EFC 8 (zon)
4 dec 10:00 EFC 10 (zon) Bergeijk 7 (zon)
4 dec 10:00 EFC 11 (zon) De Valk 5 (zon)
4 dec 10:00 SBC VR1 (zon) EFC VR1 (zon)
4 dec 10:30 DEES 3 (zon) EFC 7 (zon)
4 dec 12:00 EFC 2 (zon) Geldrop 2 (zon)
4 dec 12:00 EFC 4 (zon) Best Vooruit 4 (zon)
4 dec 12:00 Bladella 4 (zon) EFC 5 (zon)
4 dec 12:00 EFC 6 (zon) SBC 7 (zon)
4 dec 12:00 Bergeijk 4 (zon) EFC 9 (zon)
4 dec 12:00 DVS 7 (zon) EFC 12 (zon)
4 dec 14:00 EFC 1 (zon) Venlosche Boys 1 (zon)
10 dec 9:00 EFC JO10-1 Bergeijk JO10-1
10 dec 9:00 EFC JO9-1 Reusel Sport/CoTrans JO9-1
10 dec 9:00 EFC JO9-4 FC Eindhoven AV JO9-6
10 dec 9:00 Dommelen JO8-1 EFC JO8-1
10 dec 9:00 EFC JO8-2 Bergeijk JO8-1JM
10 dec 9:30 Bladella JO10-3 EFC JO10-3JM
10 dec 10:00 DOSKO'32 JO12-1JM EFC JO12-2JM
10 dec 10:00 RPC JO10-5JM EFC JO10-2
10 dec 10:00 Hoogeloon JO9-1 EFC JO9-2
10 dec 10:00 ST Steensel/Knegselse Boys JO9-1 EFC JO9-3JM
10 dec 10:00 Bergeijk JO7-1 EFC JO7-1
10 dec 10:00 Bergeijk Jo7-3 EFC JO7-2
10 dec 10:30 EFC JO12-1 SV Someren JO12-1
10 dec 10:30 EFC JO12-3 Tuldania JO12-1JM
10 dec 10:30 Beerse Boys JO11-1 EFC JO11-1JM
10 dec 10:30 EFC JO11-2JM Bergeijk JO11-2
10 dec 11:00 EFC JO13-1 Dommelen JO13-1JM
10 dec 12:00 DVS JO13-1 EFC JO13-2JM
10 dec 12:15 EFC JO17-1 ZIGO JO17-1
10 dec 12:30 RKSV Heeze JO15-2 EFC JO15-1JM
10 dec 12:30 ZSC JO13-1 EFC JO13-3JM
10 dec 12:45 SV Unitas'59 JO15-4JM EFC JO15-3JM
10 dec 13:00 EFC JO15-2JM RKSV Nuenen JO15-4
10 dec 13:15 Nieuw Woensel JO17-1 EFC JO17-4
10 dec 14:30 EFC JO19-1 DBS JO19-1
10 dec 14:30 EFC JO19-2 RKDSV JO19-1
10 dec 14:30 RKDSV JO17-1 EFC JO17-2
10 dec 14:30 EFC JO17-3 Terlo JO17-1
10 dec 15:15 SBC JO19-3 EFC JO19-3
11 dec 9:30 SDO'39 3 (zon) EFC 10 (zon)
11 dec 9:45 Pusphaira 3 (zon) EFC 6 (zon)
11 dec 10:00 EFC 8 (zon) RPC 9 (zon)
11 dec 10:00 EFC 9 (zon) DOSKO'32 4 (zon)
11 dec 10:00 SV Budel 7 (zon) EFC 11 (zon)
11 dec 11:00 Den Dungen 2 (zon) EFC 2 (zon)
11 dec 11:00 Wilhelmina Boys 3 (zon) EFC 4 (zon)
11 dec 12:00 EFC 5 (zon) Oirschot Vooruit 5 (zon)
11 dec 12:00 EFC 7 (zon) Casteren 2 (zon)
11 dec 12:00 EFC 12 (zon) RKVVO 5 (zon)
11 dec 12:00 EFC VR1 (zon) FC Cranendonck VR1 (zon)
11 dec 14:00 Deurne 1 (zon) EFC 1 (zon)
17 dec 9:00 EFC JO9-1 Dommelen JO9-1
17 dec 9:00 EFC JO9-2 Dommelen JO9-2
17 dec 10:00 Hapert JO12-2 EFC JO15-2JM
17 dec 10:00 Dommelen JO10-1 EFC JO10-1
17 dec 10:00 Dommelen JO10-2 EFC JO10-2
17 dec 10:15 EFC JO12-1 Reusel Sport/CoTrans JO12-1
17 dec 10:15 EFC JO12-3 Braakhuizen JO12-2
17 dec 10:30 SJO Dees / Vessem JO11-1 EFC JO11-1JM
17 dec 10:30 Braakhuizen JO10-2 EFC JO10-3JM
17 dec 11:00 EFC JO13-2JM SJO DEES/Vessem JO13-1
17 dec 11:30 EFC JO17-2 Beerse Boys JO17-1
17 dec 12:15 DBS JO13-2 EFC JO13-1
17 dec 12:30 FC Tilburg JO17-1 EFC JO17-1
17 dec 12:30 Rood Wit'62 JO15-2 EFC JO15-2JM
17 dec 12:30 EFC JO15-3JM Oirschot Vooruit JO15-3
17 dec 13:00 EFC JO15-1JM RPC JO15-2
17 dec 13:15 EFC JO13-3JM Bladella JO13-4
17 dec 14:00 DESM JO17-1 EFC JO17-3
17 dec 14:30 ST SDO '39/HMVV/Hulsel JO19-1 EFC JO19-2
17 dec 14:30 EFC JO19-3 Schijndel/DE WIT JO19-4
17 dec 14:30 EFC JO17-4 EMK JO17-1
17 dec 15:15 DVS JO19-1 EFC JO19-1
18 dec 10:00 Dommelen 4 (zon) EFC 6 (zon)
18 dec 10:00 EFC 7 (zon) Reusel Sport/CoTrans 7 (zon)
18 dec 10:00 EFC 11 (zon) SV Valkenswaard 6 (zon)
18 dec 11:00 Braakhuizen 3 (zon) EFC 5 (zon)
18 dec 11:00 Netersel 3 (zon) EFC 10 (zon)
18 dec 12:00 EFC 1 (zon) Geldrop 2 (zon)
18 dec 12:00 Nieuw Woensel VR1 (zon) EFC VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!